sobota, 5 lipca 2014

Lato pachnie wakacjami, a wakacje akacjami ...

hej!
Dzisiaj przychodzę do was z dość wakacyjnym postem. Mianowicie, jak już wiecie zaczęły się wakacje. Jest to czas odpoczynku i leniuchowania. Dzisiaj chcę wam napisać propozycje, które możecie wykorzystać w te piękne i słoneczne dni.


1. Co robić w wakacje ?

 Moim zdaniem, jest wiele sposobów do umilania sobie wakacji. To zależy od naszego hobby i naszych zainteresowań, więc nie będę się tutaj tak rozpisywać :)

1) Pływanie w basenie, jeziorze, rzece lub morzu
2)Spotykanie się z przyjaciółmi
3) Wyjazdy  na półkolonie/kolonie
4) Jazda konna
5) Rysowanie

2. Jak się ubierać w wakacje 2014 ?

To pytanie, zadaje pewnie miliony nastolatek : Jak się modnie ubierać wakacje ??? a więc bez dalszego przedłużania... zacznijmy ! (będę dawała wam zdjęcie ubrania i link gdzie możecie je kupić)

1) SPODENKI / SZORTY

Black Double Zipper Straight Shorts pictures  Spodenki z wysokim stanem Sheinside




Red Low Waist Hearts Print Shorts Spodenki w serduszka Sheinside



Blue Pockets Daisy Print Fringe Denim Shorts Spodenki w stokrotki Sheinside


2) CROP TOP


Grey Short Sleeve GEEK Print Crop T-Shirt pictures Crop top Sheinside



White Short Sleeve Letters Print Crop T-Shirt  Crop top Sheinside



Grey Short Sleeve Hearts Print Crop T-Shirt  Crop top  Sheinside


White Short Sleeve COCO Print Crop T-Shirt  Crop top Sheinside


T-shirt damski Crop top Cropp


T-shirt damski  Crop top Cropp


3) BUTY

Zdecydowanie są to Converse i Vans. Białe, czarne, różowe, żółte, miętowe, zielone...można tak wymieniać bez końca, ale to od was zależy jakie buty chcecie nosić ;)

4) KOLORY
 
W tym roku na pewno rządzą pastele.Mięta, róż... tak, to właśnie to!

5) WZORY

W sklepach zauważyłam pewną modę, na np. arbuzy i ananasy... SA WSZĘDZIE ! :D Szczerze ? Mi ta moda się podoba, ponieważ zawsze ty widzę arbuza myślę o wakacjach ;) A wy ?? 

3. Wakacje z muzyką

1) 

#SELFIE (Official Music Video) - The Chainsmokers - KLIK!

2) 

MAGIC SYSTEM - Magic In The Air Feat. Chawki (Clip Officiel) - KLIK!

3) 

Indila - Dernière Danse (Clip Officiel) - KLIK!

4) 

Calvin Harris - Summer - KLIK!

5) 

Nico & Vinz - Am I Wrong [Official Music Video] - KLIK!





Na dzisiaj tyle! Do następnego razu !! PaPaPaPa <3 <3

piątek, 20 czerwca 2014

Wielki powrót !

Hej !
Ten post bedzie naprawde krótki... Od razu mówię, że bardzo was przepraszam za moją nieobecność :( Nie miałam czasu, ani nawet chęci do tego, żeby o czymś napisać... Jak wiecie, zbliża się koniec roku, wystawiają oceny i.. no co tu napisać... ISTNE SZALEŃSTWO ! Ale na szczęscie juz za tydzien wakacje, dzięki którm poświęce więcej czasu na bloga. Jasne, że notki nie bedą pojawiały sie codziennie, albo co kilka godzin, bo tak sie nie da ! Ale obiecuję wam przynajmniej 2-3 posty tygodniowo.
Jest jeszcze sprawa wejść na blogu. Bardzo chciałabym je powiekszyć, dlatego jeżeli macie na to jakieś pomysły piszcie w komentarzeach. Jasne, że to zależy od was, ale to też zalezy troszkę ode mnie. Od tego, kiedy i jak często piszę posty i na ilesą ciekawe. Dlatego postanowiłam ograniczyc takie... hmmmm dziecinne posty jak np. tagi, które są nudne i nie chce sie nikomu tego czytać.
 Próbuję również zacząć pisać tak "dojrzalej" jesli wiecie o co mi chodzi. Nie zabraknie oczywiscie, całej mnie, która jest zabawna, śmieszna, zawsze wesoła i usmiechnieta :D
Chciałabym ( i to juz ostatnie) zadbac o to, zeby posty pojawiające sie na blogu byly troche o tym, jak spedzilam dzien (oczywiscie jesli wydarzy sie cos ciekawego) i troche o moich zaintereswaniach jak np. DIY, porojektowanie i fotografia.

Ale się rozpisałam ! A ten post miał być krółtki... no ale nic :D

W następnych tygodniach przewiduję post:
1) Haul zakupowy maj/czerwiec
2) Ulubieńcy czerwca.

Jeszcze tylko chciałam wam napisać o tym, co ostatnio znalazłam. (Weronika Załazińska powiedziała to w jednym z filmików) Jest to strona - Coffitivity.com Bardzo polubiłam ją zwłaszcza podczas pisania postów. Moze wiecie, a moze nie, ale ja nie cierpię, kiedy jest cisza w pokoju. Gdy włączałam jakąś piosenke na YT i zabierałam sie do pisania posta, zaczynałam ją sobie nucić i... utrudniało mi to strasznie. Teraz gdy słysze "zamęt" w kawiarni, nie jest ani cicho, ani nie utrudnia mi to pisania ! Jeśli prowadzicie bloga polecam !

Ok to juz naprawde wszytko w tym KRÓTKIM (xD) poście !

Do zobaczenia kochani !!!!

niedziela, 1 czerwca 2014

Before I Die + Nagrywanie filmikow WAZNE

Hej !
To znowu ja ! Vicky. Pomyslalam, aby dodac posta Before I Die, bo akurat dzisiaj znalazlam troche czasu, a planowalam go od dawna. Jestem w nienajlepszym humorze, ale postaram sie cos wymyslic.
Ps.
Mam nadzieje, ze wszyscy wiedza, na czym polega ten post (pisze rzeczy, ktore chcialabym zrobic przed smiercia)

1. Zaspiewac na scenie swoj utwor
2. Zostac slawna projektantka mody, a jednoczesnie slawna blogerko-vlogerka i piosenkarka
3. Zamieszkac na kilka lat w Paryzu, Londynie, Rzymie i potem do konca zycia mieszkac w Buenos Aires
4. Poznac osobiscie Dove Cameron
5. Zaprzyjaznic sie prywatnie z cala ekipa Violetty
6. Pojsc na koncer Lodovici Comello
7. Zaczac nagrywac filmiki na YouTuba (o tym powiem troche na koncu)

Na razie to tyle, ale mysle, ze wiekszosc z nich i tak nie bedzie mialo miejsca, ale coz warto miec marzenia !

A teraz przejdzmy do tematu nagrywania filmikown na YT

Bardzo mnie do tego ciagnie i mam wiele pomyslow do wykorzystania, lecz nie mam na razie mozliwosci korzystania z laptopa. Niedlugo moze bede miala nowy i na starym zaczne nagrywac filmiki. Moze to jeszcze troche potrwac, ale czekajcie cierpliwie. O nowosciach i informacjach na temat nazwy kanalu itp. bede informowala was na bierzaco. Zarowno na blogu jak i na asku KLIK ♥

To tyle w tym poscie ! Do zobaczyska kochani !! <3

sobota, 31 maja 2014

Tag: Kocham lato ! + info

Hej !
Dzisiaj pomyslalam, aby zrobic tag kocham lato. Nie przedluzajac.... Zaczynamy !

1. Jaka jest idealna letnia temperatura?

Ok 25°C, lecz gdy wybieram sie na plaze lub basen wole 30°C :D


2.  Jeśli opalanie, to gdzie? Na nadmorskiej plaży,
nad jeziorem, w ogrodzie czy na balkonie?

Zdecydowanie nadmorska plaza. Kocham sie opalac i sluchac szumu fal..


3. Ulubiony look na lato?

Krotkie jeansowe spodenki + kolorowy top z fajny nadrukiem lub crop top + klapki lub balerinki + torba + ''rozwalony'' koczek <3


4. Wakacje w kraju czy za granicą?

Nie wazne. Przeciez to sa wakacje !


5. Gdzie nigdy nie chciałabyś pojechać?

Do niebezpiecznych rejonów świata. Tam gdzie toczą się wojny,
 Nie wyobrażam sobie siebie na wakacjach w Arabii czy tunezyjskiej dżungli.


6. Obowiązkowy gadżet na wakacje?

Okulary przeciwsloneczne, telefon, sluchawki i wielka skorzana torba <3 <3


7. Letnie wakacje vs zimowe ferie?

Zdecydowanie letnie wakacje! Sa to az 2 miesiace a nie 2 tygodnie ...


8. Gdzie spędzasz wakacje w tym roku?

W lipcu jade do babci, gdzie spotykam sie z moja siostra i bratem ciotecznym, a w sierpniu porobie cos w domu :)


9. Jakie pamiątki najchętniej przywozisz z wakacji?

Oczywiście zdjęcia, muszle i modne ubrania oraz bransoletki :D


10. Ulubiony smak lodów?

Nie mam jednego :) Ale najbardziej kocham czekoladowe !! <3 <3 <3


11. I na koniec kultowe pytanie: wakacje na morzem, w górach czy nad jeziorem?

Nad morzem !!!!


                                                                        ~ ~ ~

+Info
Bardzo bardzo bardzo was przepraszam za moja nieobecnosc! Mialam bardzo duzo spraw na glowie i czasami nie wiem co mi sie stalo, ale nie mialam ochoty pisac postow. Mysle ze potrzebowalam troche odpoczynku. Ale teraz znow powracam ! Do zobaczenia !!! Papapa <3

niedziela, 18 maja 2014

DIY :* cz.1



Hej!
Dzisiaj mam dla was .... DIY ! Zapraszam !




Potrzebne:
- nitka (wybranego koloru)
- igla
-nozyczki
- zeszyt z tekturowa okladka

Krok 1.
Zrob dziurki w okladce z tektury. 

Krok 2.
Nawlecz igle i przewlecz nitke przez otwory. 

Krok 3.
Przewlekaj bitke przez nastepne otwory.  

Krok 4.
Pozostala nitke obetnij nozyczkami

Gotowe ! 

Jak widzicie jest to bardzo łatwe i szybkie, a efekt swietny. Oczywiscie nie musi byc to brazowa tektura jak na rysunku. Lecz jesli innej nie znajdziesz mozesz pomalowac ja farbami ! MILEJ ZABAWY !!!

Papapa <333



sobota, 10 maja 2014

PROŚBA !!

Hej ! Dzisaj mam do was ogromna prosbe !!! Bradzo chcialabym, aby do wakacji ten blog zdobył ok. 50-70 obserwatorow. Jest to dla mnie bardzo wazne, poniewaz moim marzeniem jest wspolpraca z sheinside.com czy choies.com. Jezsli zaobserwujesz mojego bloga napisz w komentarzu juz, a ja odwdziecze sie tym samym !!! (Pamietaj o podaniu adresu bloga) W wakacje dodam post z blogami, ktore mnie zaobsersowaly ! Wiec jeszcze raz bardzo was o to prosze !!! Z gory dziekuje !

100 pytan, dzieki którym lepiej mnie poznasz!

Hej !
Dzisiaj przychodze do was z Tagiem 100 pytan dzieki ktorym lepiej mnie poznasz ! Jak napisalam jest to 100 pytan wiec nie bede przedluzac.

1. Jak masz na imię?

Wiktoria


2. Jak chciałabyś mieć na imię?

Wiki jest ładnie


3. Dlaczego masz taki a nie inny nick na bloggerze?

Poniewaz lubie, gdy znajomi nazywaja mnie Vicky


4. W jakim województwie mieszkasz?

Lubelskim


5. Góry czy morze?

Morze


6. Jeśli góry/ morze to czemu?

Lubie sie opalac, leniuchowac i plywac


7. Jaki masz kolor włosów?

Ciemny brąz


8. Jaki masz kolor oczu?

brązowe


9. Czy lubisz swój wygląd?

Kocham!


10. Pies czy kot?

Pies


11. Jeśli pies/kot to dlaczego?

Poniewaz sa mile, slodkie i przyjacielskie. Zostaja z nami na zawsze


12. Pierwsza piosenka o której pomyślałaś.

Podemos-Violetta


13. Jak wyglądają Twoje paznokcie w tym momencie?

Mięta


14. Dlaczego założyłaś swój blog?

Poniewaz chcialam sie podzielic swoja pasja i sposobem bycia


15. Kim się inspirujesz?

Martina Stoessel i Lodovuca Comello


16. Ulubione ubranie.

Sweterek i pastelowa spodnica


17. Czy popełniłaś kiedyś jakiś okropny błąd w swoim życiu?

Tak


18. Czy czegoś żałujesz?

Tak


19. Ulubiony film?

Violetta


20. Trzy ulubione piosenki.

Podemos - Violetta
Empire - Shakira
Jubel - Klingande
I milion innych !!!


21. Czy wiesz co to jest trainspotting?

Nie.... (mam sie bac ?)


22. Czego boisz się najbardziej?

Samotnosci...


23. Co wymieniłabyś w swoim wyglądzie?

Nic !


24. Co uważasz za swój największy atut urody?

oczy, usta, nogi


25. Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Pudrowy roz, blekit, limonkowy, turkusowy, mietowy, szary, czarny i bialy


26. Wolisz pisać na papierze w kratkę, czy w linię?

W kratke


27. Ulubione danie?

Chyba lassagne i spaghetti


28. Czy masz zwierzęta? Jakie? Imiona?

Nie..


29. Jakie blogi odwiedzasz?

http://lucy-luucy.blogspot.com/
http://littlemooonster96.blogspot.com/
http://raspberryandred.blogspot.com/


30. Czy wierzysz w przeznaczenie?

Czasami


31. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa?

Chyba wtedy gdy z kolezankami stworzylysmy zespol i umawialysmy sie na koncerty a one w to wierzyly !!! :)


32. Czy posiadasz cechę charakteru, której nienawidzisz w sobie?

Czasem nie umiem przyznac sie do bledu


33. Jaki jest Twój ulubiony aktor i aktorka?

Martina Stoesel i Lodovica Comello
Jorge Blanco i Diego Dominguez


34. Czy napisałaś kiedyś wiersz?

Tak


35. Czy potrafisz śpiewać?

Tak ! Kocham to !!!


36. Twoje hobby, pasja.

Blogowanie, muzyka, rysowanie, moda, projektowanie mody, modeling, fotografowanie


37. Ulubiona liczba.

7


38. Czy farbowałaś kiedyś włosy?

Jeszcze nie


39. Czy jesteś w związku?

Nie


40. Jak w dwóch słowach opisałabyś siebie?

Zabawna i pewna siebie


41. Czy nadużywasz jakiegoś słowa?

Raczej nie


42. Boisz się klownów?

Tak.. :D


43. Kim chciałaś zostać w przyszłości, będąc dzieckiem?
Modelka i projektantka mody - marzenia sie nie zmienily :)


44. Ulubiony kolor z dzieciństwa.

Różowy i zielony


45. Ulubiona książka.

Lawenda w chodakach i Bardzo biala wrona - Ewa Nowak


46. Czy przed Tobą znajduje się coś czerwonego? Jeśli tak - co?

Nie


47. Czy masz na sobie coś srebrnego? Jeśli tak - co?

Spodnie


48. Sieć, w której masz telefon.

T-mobile


49. Czy mieszkasz sama?

Nie


50. Znalazłaś 50 zł na ulicy, na co je wydasz?

Nowy ciuch lub nowa plyta


51. Sukienka czy spódnica?

To i to kocham !


52. Spodnie czy spódnica?

To i to ale raczej spodnica


53. Co sądzisz o anoreksji?

To ze ktos jest chudy nie znaczy, ze jest anorektykiem ! Odnosze sie tutaj do Martiny Stoessel !!!


54. Czy kiedyś komuś pomogłaś?

Tak nie raz


55. Czy masz lęk wysokości?

Troche


56. Czy znalazłaś się kiedyś w sytuacji, w której nie mogłaś wydusić z siebie ani słowa? Jeśli tak to w jakiej?

Na widok pewnej osoby...


57. Jaka liczba dominuje w Twoim numerze telefonu?

6 ^^


58. Z jakiego urządzenia teraz korzystasz? (laptop, komputer, tablet)

Tablet


59. Ideał faceta (każda z nas jakiś ma lub miała)

Chlopak, ktory zawsze chce pomoc, ale nie narzuca sie. Jest mily, broni mnie i jestem dla niego najwazniejsza na swiecie <3


60. Co znajduje się po Twojej prawej stronie?

Biurko


61. Jakie kolory masz na sobie?

Fioletowy, szary, niebieski, pudrowy roz


62. Czy palisz papierosy?

nie


63. Brunetki czy blondynki?

Brunetki


64. Ulubione państwo.

Argentyna


65. Słowo, którego znaczenie zapominasz do teraz?

Nie wiem...


66. Czy miałaś kiedyś gips np. na nodze? Jak tak - na czym?

Nie


67. Imię osoby, która pierwsza przyszła Ci na myśl?

Gabi i Domi


68. Podaj dowolne słowo związane z modą.

H&M, Stradivarius


69. Słodzisz herbatę?

Tak i to duzo


70. Ulubiony owoc?

Arbuz


71. Ulubione warzywo.

Kapusta pekinska xD


72. Ulubiony napój?

Jabłko-limonka !!!!!!


73. Ulubiony rodzaj muzyki?

Pop


74. Gdzie spędzasz sylwestra?

Jeszcze nie wiem...


75. Czy w Twoim pokoju znajduje się ramka ze zdjęciem?  Czyim?
Tak z przyjaciolkami - Domi i Gabi i mna - na urodzinach u mnie

76. Kolor ścian w pomieszczeniu w którym się znajdujesz.

Zolto zielony


77. O której kładziesz się spać?

22:00 - 00:00


78. Czy boisz się myszy?

Nie


79. Coś obrzydliwego?

Nie wiem,..


80. Piosenka, jakiej teraz słuchasz?

Podemos - Violetta


81. Czy byłabyś w stanie oddać za kogoś życie? Szczerze?

Tak


82. Jakie kolory przeważają w Twojej garderobie?

Pastele <333


83. Najfajniejsze wspomnienie z Wakacji?

Duuuuuuzo by wymieniac, ale chyba przesluchania do ATV Film (modeling)


84. Jaka jest Twoja ulubiona data? Uzasadnij.

6 kwietnia - moje urodziny
1 lipca - wakacje !!!
21 styczen - urodziny Gabi BFF
8 sierpien - urodziny Domi BFF
21 marzec - urodziny Tini Stoessel


85. Ulubiony dzień w tygodniu.

Piatek i sobota bo czesto wychodze wtedy z przyjaciolkami <3

86. Ulubiona pora roku.

wiosna i lato


87. Ulubiona strona internetowa?

Moj blog :* :D


89. Czego ostatnio szukałaś w google.pl?

Nowych fotek Tini Stoessel


90. Czy masz konto na facebooku?

Tak


91. Wolisz pisać czarnym czy niebieskim długopisem?

Niebieskim


92. Ulubiony cytat ?

''Przyjaciele nazywaja mnie Viola,a ja przeciez jestem Tini ! :) ,,- Martina Stoessel
93. Twoje motto.

Nie przejmuj sie innymi ! Badz soba !
Jesli ktos cie nie nawidzi to znaczy ze czegos ci zazdrosci


94. Twój ulubiony cytat z piosenki.

Ready or not ? Go ! Dream comme true !!! - Dove Camron <3


95. Co dzisiaj robiłaś?

Nic


96. Czy wierzysz w Boga?

tak


97. Jaką masz w obecnym momencie fryzurę?

''Coś'' :D


98. Co ostatnio kupiłaś? (związane z modą)

Dwie bluzki i dwie pary spodni (haul juz niedlugo !)


99. Ile czasu mniej więcej zajęło Ci udzielanie odpowiedzi?

40 minut :)


100. Czy na wszystkie pytania odpowiedziałaś szczerze??

Tak





To tyle ! Dzieki, ze wytrwaliscie :) Mysle ze ten post wam sie spodobal i tak jak juz mowila niedlugo pojawi sie haul zakupowy czekajcie ! Do zobaczenia w koleknym poscie! Caluski !!! Papapapa <333

sobota, 3 maja 2014

Typowa Ja !

Hej !
Dzisiaj chcialabym napisac kilka rzeczy, ktore czynią mnie typową mną :) ZACZYNAMY !

-kocham projektowac modę
-slucham za duzo muzyki
-czesto fotografuje niebo
-denerwuja mnie osoby, ktore sa dla mnie mile, a potem mnie obgaduja
-bardzo lubie blogowac (ps. Ten blog ma juz 6 miesiecy !)
-mam fiola na punkcie moich wlosow ! Ciagle je poprawiam
-bardzo lubie nosic crop topy i jeansowe spodenki
-kocham chodzic w trampkach
-nie lubie Vansow, wole Conversy
-mam w pokoju wiecej pluszakow niz moja mlodsza siostra xD
-lubie chodzic do kina z przyjaciolkami
-bardzo lubie zostawac sama w domu, wtedy tancze spiewam doslownie... robie wszytko !

To chyba tyle rzeczy ktore czynia mnie mna ;) Przepraszam ze nie dodawalam postow. Milej majowki !!! Papapapa <3

niedziela, 27 kwietnia 2014

Paznokcie na wiosne/lato ♥

Hej !!
Dlugo nie pisalam :/ Przepraszam.
A teraz zajmijmy sie tematem posta. Pomyslalam zeby napisac post o paznokciach na wiosne i lato. Dodam rozwniez najmodniejsze w tym sezonie kolory. Zapraszam do czytania

NAJMODNIEJSZE KOLRY WIOSNA/LATO TO...

PASTELE !!!

Mięta - jest teraz bardzo popularna. Pojawia sie tez wiele dodatkow w tym wlasnie kolorze. 
Oto kilka z nich :



A tutaj gotowa kreacja <3 ↓

Pudrowy róż - jest bardzo modny wsrod nastolatkow tutaj kilka rzeczy w tym kolorze 


Ponizej pudrowy roz w polaczeniu z mieta i szaroscią



Szary, czarny i bialy - w tych kolorach gustuje chyba najwiecej nastolatkow !




POMYSLY NA PAZNOKCIE WIOSNA/LATO

OWOCE !!!

Czy tylko ja patrzac na owoce wyobrazam sobie wiosne i lato ??? Tutaj kilka pomyslow na owocowe paznokcie !









Cudne prawda ? <3

Na dzisiaj to tyle ! Mam nadzieje ze w weekend majowy pojawi sie Haul zakupowy ! Papapapa <333





środa, 23 kwietnia 2014

School again...






Hej !
Dzisaj normalny dzien. Nic ciekawego sie nie dzialo... Skonczyla sie przerwa wielkanocna, wiec dzisiaj znowu lekcje i szkola. Ledwo znalazlam czas na napisanie tego posta, poniewaz mam jutro test z historii.
Dzis byla piekna pogoda. Swiecilo slonce i bylo tak goraco, ze zjadlam 3 lody czekoladowe ;) (moje ulubione). Niestety, pod koniec dnia zaczelo padac, a w planach mialam mala sesje zdjeciowa na dworze :/. Moze jutro mi sie uda.
Myslalam dlugo nad tematami postow. Pomyslalam, ze niedlugo zrobie Must Have Lato 2014, Paznokcie na Lato i Violetta Koncert - relacja. Ostatniego posta dodam w polowie maja, poniewaz premiera filmu Violetta Koncert jest 9 maja. Tak jak juz wczesniej mowilam jestem Tinista.
Ok, na dzis to chyba tyle ... Papapapa <3